W 100% polska legalna firma bukmacherska – forBET

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów bukmacherskich
  • Bonusy bukmacherskie na start
  • Zakłady mobilne
  • Panel do gry na zakładach
  • Nasza ocena
4.5

Po zmianie ustawy wszystko na nowo interesują się bukmacherami, głównie legalnymi. Wśród nich jest ForBet.pl, który działał już na krótko przed całą tą zmianą. Pełną parą ruszył w sierpniu 2016 roku co tylko pokazuje jak szybko rozwija się ten bukmacher.

Ma jednak ku temu podstawy, ponieważ 1/3 akcji posiada Fortuna. Spostrzegawczy zauważą zatem niezwykle podobne nazwy.

 

Obstawianie w forBET

Jeśli chodzi o samo obstawianie meczy to ForBet oferuje nam ciekawą stronę internetową z dość nowoczesną szatą graficzną. W przeciwieństwie do innych legalnych bukmacherów niestety nie oferuje możliwości obstawiania meczów w punktach stacjonarnych. Nie jest to zbyt dużą przeszkodą, bo jak wiadomo dziś większości graczy preferuje strony internetowe bukmacherów.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Pomimo niedługiego stażu ForBet już aktywnie wspiera sport poprzez sponsoring. Jakie są wady i zalety tego bukmachera. Do plusów należy zaliczyć wiarygodność bukmachera. Pomimo tego, że działa od niedawna możemy mu w pełni zaufać, głównie ze względu na posiadają licencję.

 

Zakłady bez podatku? Tak!

Strona internetowa niezwykle czytelna i oczywiście w języku polskim z walutą w złotówkach. Bardzo ciekawie wygląda tutaj 12% podatek, który jest dodawany do wygranej. To absolutny hit jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Jeśli chodzi o ofertę i kursy to narzekać nie możemy.

Liczymy jednak na równie intensywny rozwój ForBet, by znalazł się w czołówce polskich bukmacherów. Zaletą jest minimalna stawka na zakład, która wynosi 1 złotych. Tyle też wynosi minimalna wpłata. Dla początkujących graczy to wręcz idealne warunki. Do tego ciekawe bonusy i promocje.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Wady? Niskie limity, ale to już chyba podstawa u takich bukmacherów. Oferta samych zakładów w niektórych dyscyplinach mało rozszerzona, np. o handicapy azjatyckie. Póki co ForBet.pl wydaje się być wartym naszej rejestracji. Oczywiście należy zauważyć, że są to jego początki.

Mimo wszystko jest to ciekawa alternatywa dla wszystkich graczy, którzy dotychczas grali na Fortunie czy STS-ie i szukają równie dobrej firmy bukmacherskiej. Opinie użytkowników póki co raczej pozytywne. W przypadku ForBet należy czekać na rozwój sytuacji.