Totolotek na telefonie – dla kogo?

Jeżeli szukasz wiadomości o BetSCAN to wspaniale trafiłeś!
Legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny Totolotek.pl przedstawił nowatorską, bezpłatną aplikację BETSCAN. Pozwala ona między innymi skanowanie papierowych kuponików z typami także tropienie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą intensywnie stosować aplikację co miesiąc zdołają również zwyciężyć interesujące gratyfikacje.

Nowa aplikacja Totolotka zawiera 3 kluczowe komponenty. Pierwszym z nich jest rola SKANUJ KUPON – możliwość pilnowania na smartfonie rezultatów szablonowych kuponików za asystą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponie pojawia się info o zakładzie.

Co proponuje oryginalna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Przeglądanie rezultatów zdarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po uruchomieniu apki na ekranie bazowym odbiorca zobaczy listę dzisiaj toczących się zdarzeń piłkarskich, wraz z wiadomością o obecnych przelicznikach. Typujący posiada także możliwość wypróbowania jakie zdarzenia ukończą się w nadchodzących godzinach.

Poza tym, detalem apki jednostki Totolotek.pl są rozgrywki zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę tabletu klient jest przenoszony do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono też fragment rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za aktywne wykorzystywanie apki – skanowanie kuponików, połączenie konta z FB, czy pozyskanie czempionatu w grach – przyznawane są wirtualne punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne pięć osób uhonorowane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca pozyskuje ponadto tablet. Użytkownicy zdołają dzielić się swoimi wynikami z kolegami, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o wygranej w grze albo zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Aplikacja BETSCAN została stworzona głównie z myślą o graczach, którzy często używają z stacjonarnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. Podczas kilku sekund zdołają oni zweryfikować wyniki zdarzeń sportowych oraz swoich wydrukowanych kuponików wejść do rywalizacji o gratyfikacje oraz zagrać dla zabawy w rozgrywki sportowe na prywatnym smartfonie – opowiada Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Aplikacja zaistniała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w budowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje autorskie apki na podstawie modelu SaaS. Produkty spółki umożliwiają nabywcom zawierać zakłady sportowe w każdym momencie oraz miejscu.

Zyskaj 20 złotych na zakłady wzajemne (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl