Super bonus dla nowych graczy u bukmacherów

Mistrzowska oferta przy zakładaniu konta od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowych typerów. Zyskaj 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie pojawia się często wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów online wobec tego należałoby przyjrzeć się jej dogłębnie. Albowiem warto!

Bonus po rejestracji to poniekąd kanon wśród bukmacherów w Polsce, natomiast by zapewniać typerom 200 procent za ich wpłatę – to ciężko coś takiego odnaleźć wśród pozostałych ofert przy rejestracji. Jedynie totolotek.pl a także lvbet.pl proponują ponad 1000 zł w dodatkach na start, jednakże to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Warunki oferty na start

Jak wtrąciliśmy ostatnio przedstawiony legalnie działający bukmacher internetowy przedłożył pionierską promocję na start, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną ukazujemy ofertę Odbierz 1000 pln od eTOTO.
Widząc spore zainteresowanie bonusami u bukmacherów w Polsce wśród obstawiających mecze firma bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najlepszą propozycją dla typerów przy rejestracji. Pod spodem przedstawiliśmy trochę wiadomości odnośnie śmiałej promocji na start:

W następnej promocji przy zakładaniu konta Odbierz 1000 złotych, gracz za swoje dwa pierwsze depozyty uzyskać zdoła aż 1000 pln:
– naczelny przelew na konto grającego będzie zwiększony o 200% do 100 pln (inaczej starczy wpłata 50 pln, by zdobyć 100 zł), co jest wyjątkowe wśród bukmacherów legalnie działających w Kraju. Nie ma szans wyszukać buka który zwiększa wpłatę o tego typu procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przelew na konto grającego zostanie zwiększony o 100 procent do realnie 900 pln !

Tym samym sumarycznie typujący za swoje 2 pierwsze przekazy zdoła uzyskać 1000 zł.

Z promocji są w stanie skorzystać dowolni typerzy, jacy wciąż nie dokonali początkowej wpłaty na konto u buka (są w stanie pozyskać obydwa bonusy) lub drugiej wpłaty (są w stanie dostać wtóry dodatek), bez względu na czas rejestracji.

W przypadku pytań wskazane jest przeglądnąć przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!