Puchar Polski – sprawdź promocje na zakłady

Obstawianie meczy on-line Pucharu Polski w piłce nożnej to szalenie przyciągające zajęcie dla dowolnego fana piłki nożnej.
Należałoby posiadać wiedzę który bukmacher w Polsce ma najatrakcyjniejsze stawki ale również kto jest sponsorem tej imprezy piłkarskiej.

W tym roku został nim legalnie działający bukmacher online – Totolotek. Świadczący nie wyłącznie najwyższe stawki na mecze lecz oraz wysokie dodatki bukmacherskie dla nowych użytkowników (dodatek bez wkładu i dodatek za wpłatę).

 

Puchar Polski z Totolotkiem

„Konsekwentna metoda odnowy marki Puchar Krajowy, którą PZPN realizuje w zeszłych latach przyczynia się do powiększenia renomy oraz prestiżu tych meczy. Metamorfoza wizerunkowa jest zauważana również na rynku marketingowym oraz sponsoringowym. Skutkiem tego jest kooperacja z firmą Totolotek, która wskutek tego dołącza do grona sponsorów Pucharu Polski.” – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

W ramach współpracy sponsoringowej Totolotek pozyskał prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” i do zastosowania we osobistej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych podczas pojedynków oraz kolejnych wydarzeń połączonych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów wzajemnych Totolotek pierwotnym, ogólnokrajowym projektem sponsoringowym. Będziemy posiadali alternatywę trafienia do entuzjastów w całym kraju przy okazji rywalizacji, która cieszy się co i raz szerszą popularnością.

Wiążemy się z rozgrywkami w których grać oraz zatriumfować zdołają nie tylko najsolidniejsi. To wspaniale oddaje koncept branży legalnych zakładów bukmacherskich raz po raz dynamiczniej wspierającej krajową piłkę oraz następne dziedziny.” – powiedział Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl