Pewna firma bukmacherska :: FORTUNA

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów bukmacherskich
  • Bonusy bukmacherskie na start
  • Zakłady mobilne
  • Panel do gry na zakładach
  • Nasza ocena
4.4

Legalna firma bukmacherska Fortuna.pl to jeden z wyraźnych liderów jeśli chodzi o legalnych bukmacherów w Polsce. Mamy dostęp do punktów stacjonarnych, których na terenie Polski jest mnóstwo. Zatem z pewnością gdzieś niedaleko siebie znajdziemy jeden z wielu punktów.

Do tego dochodzi strona internetowa i aplikacja mobilna. Obstawiając mecze automatycznie zbieramy punkty, które możemy następnie wymienić na ciekawe nagrody. Graczy interesują promocje, kursy i oferty, a ta w Fortunie wydaje się być najlepsza jeśli chodzi o legalnych bukmacherów.

 

Fortuna – firma godna zaufania

Do tego wszystkiego jest to firma godna naszego zaufania, a na ten fakt ma chociażby to, że Fortuna notowana jest na GPW. Jest także sponsorem polskich klubów piłkarskich (chociażby Legii Warszawa). Na tym bukmacher nie kończy swojej pracy.

Na www.efortuna.pl znajdziesz najnowsze informacje o promocjach.

Nie liczy na same zyski co pokazuje czynny udział w działalność charytatywną. Przejdźmy do kwestii związanych z obstawianiem.

 

Zalety Fortuny

Wielką zaletą Fortuny jest fakt, że posiada stronę internetową w języku polskim. Nikt tu zatem nie będzie miał problemu z poruszaniem. Na samym starcie możemy liczyć na ciekawy bonus powitalny. Co ważne nie musimy od razu wpłacać pieniędzy, by obstawiać. A to za sprawą punktów FKP, których otrzymujemy na starcie za równowartość 10 złotych. Kursy jak na legalnego bukmachera wysokie i do tego najlepsza oferta LIVE.

Do swojej dyspozycji mamy statystyki i transmisje sportowe. Wadą jest oczywiście 12% podatek, którego nie ma możliwości ominięcia. Dodatkowo wygrywając większe kwoty musimy liczyć się dodatkowo z 10% podatkiem. Będąc na terenie Polski nie mamy innego wyjścia.

Na www.efortuna.pl znajdziesz najnowsze informacje o promocjach.

Bez wątpienia najlepszy legalny bukmacher dla graczy rekreacyjnych. A co z graczami zawodowymi? Również mogą być pozytywnie zaskoczeni polityką działania bukmachera. Nie mają oni obaw o to, że zostaną zbyt szybko zlimitowani. Dzięki czemu Fortuna polecana jest każdemu.

Bez wątpienia ta legalna firma bukmacherska Fortuna ma najlepsze warunki korzystania. Ma prostą stronę internetową, przejrzystą aplikację mobilną i wiele punktów stacjonarnych co sprawia, że zawsze będziemy w stanie obstawić mecze.