Najlepszy polski legalny bukmacher – LV BET

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów bukmacherskich
  • Bonusy bukmacherskie na start
  • Zakłady mobilne
  • Panel do gry na zakładach
  • Nasza ocena
4.5

Wielu graczy zgadza się z opinią, że żaden legalny bukmacher nie rozwija się tak szybko na naszym rynku jak legalny bukmacher LV BET. To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy po ustawie szukają sprawdzonego legalnego bukmachera. Legalny bukmacher LV BET został założony w 2016 roku, jednak jak wiadomo na przyjmowanie zakładów musieliśmy jeszcze poczekać. Dziś działa już w pełni oferując nam punkty stacjonarne i stronę internetową.

Jeśli chodzi o punkty stacjonarne to nie jest ich sporo, ale z pewnością będzie się to zmieniało patrząc jak dynamicznie rozwija się ta firma. Strona internetowa niezwykle przejrzysta. To co wpada nam od razu w oczy to bonus powitalny, który obecnie jest najwyższy – możemy zyskać dodatkowo 1000 złotych!

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Bardzo ciekawie wyglądają opcje wpłaty pieniędzy na konto u bukmachera – możemy tego dokonać za pomocą Skrilla czy Przelewy24 i kilku innych. Początkujący gracze z pewnością będą zadowoleni z minimalnej stawki zakładu, która wynosi 1 złotych.

Wypłacać możemy od 25 złotych, a wpłacać już od 10 złotych. Jeśli chodzi o limity to są one widoczne od razu podczas zawierania zakładów co jest również niezwykle dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o ofertę to gracze mają tu pewne zastrzeżenia. Mimo wszystko nie można być aż tak zachłannym jak na tak młodą firmę bukmacherską.

 

Legalny bukmacher LV BET

LVBET oferuje nam możliwość obstawiania zarówno przed rozpoczęciem meczy jak i zakłady na żywo. Czy to oznacza, że legalny bukmacher LV BET może przyciągnąć do siebie także graczy zawodowych? Niestety nie. Jak większości legalnych bukmacherów i ten jest przeznaczony dla graczy rekreacyjnych. Ci z pewnością będą zadowoleni z korzystania z ich oferty. Niektórzy jaką wadę wspomną tutaj 12% podatek.

Niestety w przypadku bukmacherów posiadających polską licencję jest to nieuniknione. Jednak jak na panujące standardy i dość szybkie tempo rozwoju LV BET wydaje się być idealnym miejscem do obstawiania meczy.

Nie zapominajmy o obecnie najlepszym bonusie powitalnym. Pomimo dość krótkiego stażu LVBET przegonił legalnych bukmacherów, którzy działają na rynku bukmacherskim o wiele dłużej.