Na czym polega Rapid Pay?

Nowiuteńki system wypłat dedykowany dla typerów w LVBET.PL. Włączyliśmy przed momentem usługę Rapid Pay, unikalną natychmiastową procedurę przesyłu zasobów finansowych.

Przedstawianym podejściem wyruszamy naprzeciw wyczekiwaniom użytkowników — nie ulega kwestii okres, w jakim wykonywane są zlecenia zapłat jest najważniejszy.

Polski bukmacher i polska oferta promocyjna. Wejdź na www.lvbet.pl

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher LVBET.PL kieruje wyraźnie przekaz – Rapid Pay — to innymi słowy „przelewy momentalne” – ekspresowa metoda wypłat oferowana przez LVBET. Dzięki autorskiemu podejściu okres szablonowego przelewu w banku już w żadnym razie nie będzie potrącany w dniach, aczkolwiek w minutach.

Jak to się je?

Bezzwłocznie po żądaniu przez gracza zapłaty funduszy do banku dostarczone jest zlecenie zapłaty – okres w jakim od zlecenia przekazu wygrane zlokalizują się na koncie bankowym, to min. 10, a maksymalnie 20 minut w wypadku banków jakie proponują transfery dwudziestoczterogodzinne.

Polski bukmacher i polska oferta promocyjna. Wejdź na www.lvbet.pl

Jeśli bank z którego korzysta typujący nie proponuje możliwości przekazu całodobowego – wygrane trafią na rachunek rozliczeniowy wespół z pierwotną sesją przelewów przychodzących do instytucji finansowej.

Ważne! Ponad 20 rozmaitych banków w ofercie Rapid PAY!