Mundial 2018: Polska – Japonia – typy bukmacherskie

Jak obstawiać mecze Polska – Senegal, Polska – Kolumbia a także Polska vs Japonia? Zobacz te bezpłatne typy bukmacherskie i co więcej typuj z Nami Mundial w piłce nożnej.

Nastepne paręnaście dni możemy odpocząć od footballu na ligowym poziomie i zająć się typowaniem meczów MŚ w Rosji (2018). Polska kadra narodowa w nadciągających dniach zagra 3 spotkania na MŚ.

Niżej prezentujemy nasze typy na mecze w „polskiej” grupie H na MŚ. 19 czerwca) w grupie H będzie nader łatwo podać pewniaków jako że własne mecze grywają Polska a także Kolumbia, które w ocenie ekspertów są obstawiane na te drużyny które awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W początkowych pojedynkach rozegrają mecz odpowiednio Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych trudności ze strzeleniem kilku bramek – i w tym miejscu postawiłbym na rezultat co najmniej 3:0). W tym samym czasie nasza załoga zagra pojedynek z Senegalem – typy na tenże mecz to wynik remisowy bowiem nasza reprezentacja bardziej powinna się oszczędzać przed ważnym meczem z Kolumbią w Kazaniu (bilety na niniejszy mecz już dawno zostały sprzedane). Tu stawiamy jak bukmacherzy on-line – remis.

Następnie 28 czerwca 2018 roku odbędą się w polskiej grupie dwa mecze. Nasza polska ekipa rozegra mecz z Japonią i w tym miejscu należałoby postawić na Polaków albowiem Japończycy nie są tak czy owak ciężką drużyną i są do przejścia. W następnym spotkaniu – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać dużych sposobności z Kolumbią i przegra niniejszy mecz, chociaż po twardej rywalizacji.

Poniżej typy na spotkania Mistrzostw Świata 2018 odbywające się w polskiej grupie…

Przewidywania sportowe

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – stawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – stawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena