Czas zacząć obstawianie wirtualnych sportów w Fortunie

Bukmacher Fortuna on line z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce, wkomponowała do własnej  propozycji – Wirtualne Sporty. Jest to gatunek zakładów sportowych polegających na zgadywaniu rezultatów aktywowanych komputerowo zdarzeń, takich dyscyplin jak: football, tenis, wyścigi konne, wyścigi czworonogów, rajdy samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Wypuszczenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju bieżącego roku, spotkało się z sporym zainteresowaniem Użytkowników. Od dzisiaj Wirtualne Sporty są osiągalne także przez internet, w dowolnej chwili można w nie zagrać na stronie bukmachera – Fortuna.

 

Obstawiaj wirtualne mecze

Główne credo towarzyszące Wirtualnym Sportom to „”Natychmiastowa Gra, Natychmiastowa Kasa”. Najważniejszą korzyścią produktu jest to, że by zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie musi dysponować pokaźnej erudycji z zakresu sportu. To rozrywka dla każdego, kto liczy na wielkie ekscytacje i ekspresową nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w których ekipa ewentualnie zawodnicy, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują szczególne cechy i indywidualne statystyki oraz historię wcześniejszych spotkań.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy opcję obstawiania Wirtualnych Sportów on line – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów wzajemnych. – Produkt pozostał korzystnie odebrany przez Odbiorców w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do tej pory zaakceptowaliśmy w tej chwili powyżej 300 000 typów na prekursorski produkt, a niejaki z punktów, przez tak krótki czas jego obecnego działania, łącznie spieniężył Klientom wygrane w wysokości ponad 115 000 złotych. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się porządną popularnością także w Sieci, szczególnie, że będą osiągalne w każdym czasie dogodnym dla krajowego Klienta – podkreśla Komarczuk.

 

Przebieg rozgrywki pokazywany jest na stronce bukmachera Fortuna. Przekaz z dowolnego wydarzenia odbywa się na osobnym kanale, co zapewnia Klientowi wybór interesującego go sportu wedle indywidualnych upodobań.
Typującym może zdecydować, jaki zespół wygra, który tenisista okaże się solidniejszy, czy jaki kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę później ogląda rozwój rozgrywki, a w wypadku akuratnie zaryzykowanego typu – momentalnie otrzymuje zasłużoną nagrodę.

– Naszym Klientom oddajemy dopracowany produkt, który przyszykowany został przez firmę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii rozgrywek, ekspertów w płaszczyźnie gier internetowych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Na naszej stronie online użytkownicy otrzymują 6 dziedzin do wyboru, przez co każdy z nich znajdzie swój kochany sport do wytypowania – dorzuca Komarczuk. – Starczy jedynie kilka chwili oraz dostęp do Internetu, ażeby wziąć wkład w emocjonującej, internetowej grze i dać sobie szansę na łatwą wygraną, pomijając od pory dnia – wyszczególnia prezes Fortuny zakładów sportowych.

 

Bukmacher Fortuna jest pierwszym prawnie funkcjonującym w Polsce bukmacherem, który oferuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak oraz na swojej stronie internetowej.