Co to Liga Narodów UEFA? Co z Polską?

Jeżeli kochamy obstawiać mecze on line to powinniśmy się przygotować na kolejne opcje typowania na legalnie działających zakładach sportowych!
Otóż zaczyna się niedługo futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na grupy w jakiej rywalizować będą reprezentacje narodowe.

Krajowa drużyna posiada spore szanse na rozgrywkę w najciekawszej dywizji, a to wskutek świetnym występom na europejskich boiskach.

Liga narodów – co i jak

O rozkładzie drużyn pomiędzy 4 dywizje będzie rozstrzygał spis UEFA drużyn (z 15 listopada 2017), którego teraźniejsze notowanie idzie prześledzić na stronie www UEFA.

Zespoły będą podzielone na 4 dywizje – A (12 drużyn), B (12 ekip), C (15 ekip) oraz D (16 drużyn) w kolejności porównaniu. W dowolnej z dywizji pojedynki będą odbywać się w 4 wariacjach (3- ewentualnie czterodrużynowych), a zwycięzcy grup w dywizji A awansują do Final Four, którego wygrywający zostanie zdobywcą całościowej Ligi Narodów.

Zdobywcy grup w grupach B, C oraz D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze reprezentacje grup w dywizjach A, B i C wypadną do słabszej dywizji. 4 kluby (po jednym z dowolnej dywizji) mają zastrzeżony akces w finałach ME 2020 – baraże będą miały miejsce} w marcu 2020 r. (po 4 teamy z każdej dywizji).

Mecze w grupach Ligi Narodów grane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa pojedynki we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały oraz finał) – w czerwcu 2019 r. Segmentacja drużyn na koniec Ligi Narodów będzie rozstrzygająca przy rozkładzie na koszyki w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 r.

Tak aby zastrzec sobie akces w dywizji A, nasza drużyna jest zmuszona trzymać miejsce w wiodącej 12 w czasie zakończenia eliminacji do mistrzostw świata w Rosji.

 

Ranking reprezentacji piłkarskich

Do rankingu reprezentacji UEFA wyliczają się zarówno punkty jak i uzyskane i przepuszczone bramki, niemniej w poniższym przeliczeniu ominiemy punkty za bramki, bo mają one szczątkowe znaczenie (1 pkt. jest bliźniaczy różnicy aż 20 bramek!). Zakładamy też, iż nasza ekipa nie rozegra pojedynków w barażach o awans do MŚ.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Dorobek Naszej reprezentacji na kres eliminacji będzie blisko 29 262 + po 400 pkt. za dowolny uzyskany pkt (+ minimalne pkt za pozyskane oraz marnowane gole). A tym samym, jeśli Nasza reprezentacja zwycięży we dowolnych meczach do końca kwalifikacji różnicą 1 strzelonej bramki, będzie posiadała dorobek plus minus 34 142 i śladowe okazje i na awans o jedną pozycję w zestawieniu.

Liga Narodów UEFA – mecze

Podstawowym przeciwnikiem jest w tym momencie dla naszej polskiej drużyny Holandia.
W wypadku udziału owej drużyny w barażach oraz zwyciężenia wszelkich meczów różnicą 1 strzelonej bramki dorobek Holendrów będzie blisko 31 902. Polska w wypadku otrzymania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe triumfy, remis oraz jednobramkowa porażka) będzie mieć dorobek plus minus 32 082.

Teoretycznie należy się więc liczyć z tym, że w wypadku wysokich wygranych Holendrów bądź wysokiej klęski rodaków, Holandia nas zdystansuje mimo pozyskania poprzez krajową drużynę 7 pkt., wprawdzie musiałaby dodatkowo odrobić następne 9 bramek straty.
Zarazem nie ulega kwestii też, iż 7 pkt. uzyskanych poprzez polską reprezentację zaręcza nam bezpośredni awans na mundial, więc w tym casusie Polska nie zepsuje własnego dorobku w meczach barażowych.

 

Należy też zaakcentować, że w sytuacji, gdy poszczególni rywale będą trwonić punkty w pojedynkach kwalifikacyjnych lub stanie się wyraźne, iż nie rozegrają meczy w barażach, „biało-czerwonym” do zagwarantowania sobie dywizji A Ligi Narodów starczy mniejszy dorobek punktowy.

Legalni bukmacherzy wirtualni w Polsce przygotowują albo w tym momencie utworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady sportowe które da się bez wątpienia typować. Warto sprawdzać niniejszą listę bukmacherów on line a także propozycje kursowe na wspomniane pojedynki jakie Nas czekają.