Typowanie siatkówki z LVBET.PL

Bukmacher LV BET Zakłady Sportowe ma aktualnie status Formalnego Partnera PlusLigi i Ligi
Siatkówki Kobiet. Umowa została parafowana do finiszu bieżącego sezonu. To kolejna odsłona kooperacji LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Załatwiliśmy kolejnego sojusznika, który będzie nas wzmacniał oraz dopomagał w aktywnym rozroście PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Sportowe nadzwyczaj prężnie przenika na główny plac sponsoringu sportowego oraz weselimy się, iż wiąże swą przyszłość z polską klubową siatkówką. Wymieniony partner bez wątpienia przyda się do tegoż, byśmy aranżowali najlepsze przedstawienia sportowe w Polsce – akcentuje Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Zobacz najnowsze gratisy niniejszego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – o promocjach

Warunki kontraktu – korzyści oraz pieniądze

W zakresie kontraktu logotyp instytucji bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w czasie meczy siatkarskich rozgrywek ligowych. Kooperacja zakłada tudzież zastęp działań na FB względnie Twiterze i na stronach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, iż zdołamy przyłączyć się do grona partnerów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Krajowe drużyny należą do ścisłej śmietanki europejskiej oraz od paru lat święcą tryumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy zdecydowani iż kontynuacja kooperacji z jedną z najatrakcyjniejszych dziedzin
w Kraju przysporzy dwustronne dogodności – opowiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera wirtualnego.

Legalnie działający bukmacher wirtualny LVBET.PL to prężnie rozwijająca się jednostka a na sektorze bukmacherskim, bazująca na fajnych projektach oraz formowana z pasją do sportu. Spółka ta angażuje się w rozkwit różnorakich dyscyplin wspomagając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także wortal wirtualny ŁączyNasPasja.pl