Gdzie obstawiać mecze legalnie i najlepiej bez podatku?

Będąc pasjonatem sportu możemy na nim zarobić i to niemałe pieniądze. Interesując się zakładami bukmacherskimi możemy w końcu pasję zamienić w dochodową pracę. Ile możemy zarobić? To zależy tylko i wyłącznie od nas. Chcąc jednak zacząć zarabiać na legalnym obstawianiu prawdziwe pieniądze musimy w końcu gdzie zacząć puszczać kupony. Gdzie to możemy zrobić?

Jest to możliwe za pośrednictwem bukmacherów. To najprostszy, najłatwiejszy i legalny sposób. Obecnie możemy zgodnie z prawem grać tylko u bukmacherów posiadających polską licencję czyli u legalnych bukmacherów. Mecze możemy zatem obstawiać w Internecie.

A w forBET ... bonus do 600 zł! Odbierz już teraz kod aktywacyjny!

W tym przypadku każdy z siedmiu obecnie legalnych bukmacherów oferuje możliwość takiego obstawiania. W taki sposób korzysta większość graczy.

Zaletą jest fakt, że obstawiać możemy cały czas bez przerwy. W sieci jesteśmy anonimowi, więc nikt nie zauważy jak ukradkiem wchodzimy do punktu stacjonarnego bukmachera. I to drugi sposób na zawieranie zakładów bukmacherskich. Gracze w tym przypadku nie wybierają się zbyt często, kiedy posiadają dostęp do Internetu. Mimo wszystko to ciekawa alternatywa.

Kiedy nie mamy jak puścić kuponu online zawsze możemy znaleźć w pobliżu punkt stacjonarny bukmachera. Obecnie w całej Polsce jest ich kilkaset. Znajdziemy je nie tylko w największych miastach. W tym przypadku musimy mieć jednak świadomość, że takie punkty czynne są w określonych godzinach. W święta możemy również zapomnieć o obstawania w taki sposób.

 

Legalne zakłady bukmacherskie online

Wydaje się zatem, że najlepiej będzie obstawiać zakłady bukmacherskie online. Tutaj wymagany jest jedynie dostęp do Internetu. Obstawiać możemy zarówno w dni powszednie, w święta, w nocy… Wpłaty możemy dokonać za pomocą konta bankowego lub karty płatniczej.

Bonus na zakłady bez depozytu 20zł + do 500zł za wpłatę! Odbierz

Pieniądze na koncie u bukmachera mamy zazwyczaj w przeciągu kilku minut. To również ciekawa alternatywa dla osób, które zamierzają obstawiać głównie zakłady LIVE. Dodajmy, że minimalna kwota wynosi zazwyczaj 2 złote, zatem z pewnością każdy z nas może pozwolić sobie na przygodę z zakładami bukmacherskimi. Wystarczy dokonać darmowej rejestracji u jednego z bukmacherów.

Kto oferuje zakłady bukmacherskie bez podatku?

Na tą chwilę oferują taką możliwość dwie legalne firmy bukmacherskie – forBET.pl i Totolotek.pl (ten oferuje taką możliwość w ramach pramocji obstawiaj w piątki).